EuroPeers News

📆 12 czerwca 2024

EuroPeersi na Balu Europejskim w hotelu Mariott w Warszawie!

W piątek przed wyborami europarlamentarnymi, 7 czerwca, setki młodych ludzi przybyło do hotelu w centrum Warszawy, aby z imprezowym nastawieniem przygotować się do pójścia do urn!

Wsród nich byli również EuroPeersi i EuroPeerski (Tomek, Andrzej, Kaja, Michalina, Darek), którzy nie tylko pomagali przy wydarzeniu, ale prowadzili stoisko, informowali o możliwościach europejskim i przeprowadzali wywiady! Nie można też oczywiście zapomnieć o 3 szczególnych Europeerskach- Weronice, Matyldzie i Marcie- które były organizatorkami całego zdarzenia!

Na stoisku Sieci można było nie tylko spotkać ulotki, naklejki i magazyny dotyczące programów Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności, lecz również mapy Europy, na które zachęcaliśmy uczestników, aby zostawili po sobie odpowiedzi na pytania takie jak „Co daje Tobie bycie w Unii Europejskiej?” i „Czym dla Ciebie jest Unia Europejska?”. Kaja i Michalina poprowadziły również na przestrzeni wydarzenia wywiady, które już niedługo będziecie mogli obejrzeć na naszym Instagramie!

Tekst: Kaja Możdżeń